O nas

top Jesteśmy zespołem ludzi zajmującym się meblami. Tworzymy meble na wymiar, myśli klienta przelewamy na papier a następnie projektujemy i produkujemy meble, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć dowolne meble - od szafki, szafy, regału aż po kuchnie, szafy do zabudowy, garderoby, meble sklepowe - a wszystko to zgodnie z Państwa zamysłem. Naszą pracę zaczynamy od przedstawienia naszych przemyśleń, wstępnej wyceny oraz projektu zamawianego mebla. Następnie, jeżeli jest taka potrzeba, przyjeżdżamy do Państwa mieszkania, domu lub firmy w celu wykonania dokładnego pomiaru pomieszczenia lub wnęki.

Meble które dla Państwa stworzymy będą doskonałej jakości dzięki użyciu tylko najlepszych dostępnych w Polsce komponentów (frontów, płyt meblowych itp.). Nasze materiały tworzą specjaliści z Polski oraz Czech, co gwarantuje solidną jakość i trwałość wykonanych przez nas mebli. Meble na wymiar to gwarancja unikalnego wnętrza, wiele możliwości kolorystycznych a to wszystko w cenie porównywalnej lub niższej niż gotowe produkty dostępne w marketach czy sklepach.

Wydaje się że usługi które oferujemy będą kosztowały wiele pieniędzy, jednak nasze meble przygotowane na wymiar będą tańsze niż gotowe odpowiedniki dostępne w popularnych sieciach, salonach meblowych lub marketach. Nasze meble nie przechodzą przez sieć dystrybutorów, dodatkowo nie posiadamy wielkiej marketowej wystawy a co za tym idzie - kosztów jej utrzymania. Dlatego gwarantujemy rewelacyjną jakość w dobrej cenie - a wszystko dlatego, ponieważ chcemy dla Państwa jak najlepiej!

Zespół TworzymyMeble.pl

INFOLINIA

pn - pt 8.00 - 17.00
sobota 10.00 - 13.00

+48 660 436 436
zamowienia@tworzymymeble.pl

ZAPRASZAMY!

NASZE MIASTA

meble na wymiar bytom piekary katowice

JAK DZIAŁAMY

- Skontaktuj się i zapytaj o wycenę
- Umów się na darmowy pomiar
- Nasz projektant na miejscu wykona pomiar
- Ustalimy szczegóły tj kolor, wykonanie itp
- Oczekuj na realizację zgodnie z ustaleniami

darmowy pomiar

Informacje i kontakt

FHU Profil
Bytom, 41-903
Tel: +48 660 436 436
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

FHU Studio-DS
Piekary Śląskie, 41-940
Tel: +48 660 436 436
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Materiały dostarczają

loga

Tworzymy meble na Śląsku

slaskiesmall